Zapraszamy ponownie do naszego salonu. Otwieramy 18.05.2020r. Prosimy o rezerwację telefoniczną. Nowe zasady obowiązujące w salonie w związku z zagrożeniem epidemicznym znajdziecie Państwo na naszej stronie lub na FB.

Zabiegi dla mam i kobiet w ciąży

Zabiegi dla kobiet w ciąży i młodych Mam

W Balance Time wiemy, jak bardzo ważne jest, aby kobieta dbała o siebie także w okresach dla niej szczególnych, dlatego oferujemy wiele zabiegów dedykowanych kobietom w ciąży i młodym Mamom. To procedury w pełni bezpieczne dla kobiety, jak i dziecka – niezależnie, czy jest to jeszcze maluszek w łonie, czy już brzdąc karmiony piersią.

Kobieca skóra w okresie ciąży i po porodzie wymaga wyjątkowo troskliwej i systematycznej pielęgnacji – co jest niejednokrotnie trudne do zrealizowania w warunkach domowych z uwagi na dużą liczbę obowiązków.

Oferowane w Balance Time zabiegi dla kobiet w ciąży i młodych mam zapewniają ciału i psychice wszystko, co potrzebne, aby każda z korzystających z naszej oferty pań mogła błyszczeć urodą i czuć się komfortowo. Odżywienie i nawilżenie skóry, pobudzenie procesów jej odnowy, redukcja i likwidacja blizn, rozstępów, przebarwień i wiotkości, przywracanie sylwetce właściwej smukłości, a skórze – elastyczności – to tylko najważniejsze zalety zabiegów dla kobiet w ciąży i młodych Mam, z których można u nas skorzystać.

O tym, które zabiegi będą najbardziej odpowiednie dla zaspokojenia potrzeb Twojej skóry, dowiesz się podczas konsultacji kosmetologicznych. Dzięki posiadanemu doświadczeniu nasi specjaliści trafnie dobiorą procedurę do bieżących potrzeb skóry i zadbają, aby zabiegi przynosiły efekty przez długi czas.

Podaruj sobie czas, który działa na Twoją korzyść
Konsultacje kosmetologiczne i zabiegi dla kobiet w ciąży i młodych Mam
  • Jeśli jesteś w ciąży, korzyścią dodatkową z zabiegów wykonywanych obecnie będzie wzmocnienie i zabezpieczenie skóry na czas, kiedy w ferworze obowiązków macierzyńskich trudno będzie Ci znaleźć czas dla siebie. Ponadto dzięki konsultacjom kosmetologicznym odbytym w czasie ciąży, po urodzeniu dziecka możesz płynnie przejść do realizacji opracowanego specjalnie dla Ciebie programu urodowego.
  • Jeśli cieszysz się macierzyństwem, dzięki naszym zabiegom Twoje ciało i skóra szybciej wrócą do formy po trudach porodu i nabiorą właściwego im powabu. Zadbamy też o Twoje odprężenie i zapewnienie pełni relaksu.