Zapraszamy ponownie do naszego salonu. Otwieramy 18.05.2020r. Prosimy o rezerwację telefoniczną. Nowe zasady obowiązujące w salonie w związku z zagrożeniem epidemicznym znajdziecie Państwo na naszej stronie lub na FB.

Przeciwstarzeniowy zabieg pielęgnacyjny na dłonie

Jedwabiście gładkie i młode dłonie

 

Łagodząco-regenerujący zabieg na dłonie

Jeśli skóra Twoich dłoni jest podrażniona i zniszczona, zabieg łagodząco –regenerujący jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Dzięki zastosowaniu preparatów o działaniu kojącym, nawilżającym i rewitalizującym zapomnisz o przykrym uczuciu ściągniętej i spierzchniętej skóry.

W Balance Time polecamy ten zabieg szczególnie osobom, których skóra dłoni wskutek narażenia na działanie czynników środowiskowych lub chemicznych ma uszkodzony ochronny płaszcz hydrolipidowy, jest zaczerwieniona, piecze i występują na niej spękania. To także znakomity ratunek dla dłoni po wielkim sprzątaniu wykonanym bez rękawic ochronnych i dla zniszczonych paznokci.

 Zabieg łagodząco-regenerujący  ukojenie na wyciągnięcie dłoni.

Przeciwstarzeniowy zabieg pielęgnacyjny na dłonie

Czas i niekorzystne warunki środowiskowe silnie odciskają swoje piętno na skórze dłoni. Odpowiedzią na to jest nasz autorski zabieg zabieg przeciwstarzeniowy na dłonie, podczas którego skóra otrzymuje znakomicie dopasowaną do indywidualnych potrzeb dawkę pielęgnacji i składników regenerujących oraz rewitalizujących. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych  specjalistów, Twoje dłonie po zabiegu w Balance Time nabiorą wigoru, staną się miękkie, gładkie i pokryte zdrową, wypielęgnowaną i dotlenioną skórą, a paznokcie zachwycą satynowym połyskiem i gładkością płytek.

 Zabieg przeciwstarzeniowy na dłonie  młodość w Twoich rękach.

Zapytaj o wolny termin

Odważ się i sięgnij po upragnione piękno! Wyślij wiadomość lub zadzwoń, aby ustalić dogodny termin naszego spotkania w Gabinecie Balance Time.