Zapraszamy ponownie do naszego salonu. Otwieramy 18.05.2020r. Prosimy o rezerwację telefoniczną. Nowe zasady obowiązujące w salonie w związku z zagrożeniem epidemicznym znajdziecie Państwo na naszej stronie lub na FB.

Modelowanie sylwetki

Wymodeluj swoje ciało już dzisiaj!

Modelowanie sylwetki to hasło, pod którym ukrywa się szereg różnych zabiegów, które się stosuje by uzyskać pożądany przez Klienta efekt. Modelowanie sylwetki – Gliwice – to zabiegi wyszczuplające, ale także zabiegi ujędrniające skórę, dające efekt wygładzenia struktury skóry oraz napięcia. Zabiegi modelowania sylwetki zwłaszcza u kobiet polegają na usunięciu, częściowym lub całkowitym, niechcianego cellulitu.

Skuteczne modelowanie sylwetki – Gliwice

Pozytywny efekt zabiegów modelowania sylwetki – Gliwice – zależy w dużej mierze od profesjonalnie dobranych metod, urządzeń oraz preparatów. By spełnić oczekiwania klienta, nasz specjalista musi wszystkie te rzeczy umiejętnie połączyć i stworzyć pewnego rodzaju terapię, która zapewni trwały efekt. Wiele z naszych urządzeń łączy w sobie kilka rozwiązań, które kompleksowo spełniają swoją funkcję po odpowiedniej konfiguracji. Najlepszym i trwałym środkiem będzie jednak ustalenie i opracowanie całego planu modelowania sylwetki. Nasi doświadczeni pracownicy chętnie Ci w tym pomogą. Wybierzemy odpowiednią opcję dla Państwa, by wspólnie ustalić z jaką częstotliwością należy wykonywać zabiegi i jak je wspomagać. Dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu naszym salonem!

Zabiegi na ciało, różne korzyści

Oferta Balance Time obejmuje profesjonalne zabiegi o kompleksowym działaniu zmierzającym do poprawy sylwetki oraz wyglądu skóry różnych partii ciała. Są to Endermologia LPG Alliance oraz Focus RF, czyli Lifting bez skalpela. Efekty, jakich możemy się spodziewać, to przede wszystkim redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu, wygładzenie skóry, likwidacja, blizn i rozstępów, poprawa jędrności skóry.

Zabiegi modelujące są polecane osobom zmagającym się z problemem nadwagi, cellulitem i niezadowalającą gęstością skóry – ale nie tylko. Wskazaniem do zabiegu jest również niski poziom nawilżenia, uczucie suchości i szorstkość skóry. Z zabiegów można także skorzystać w celu zrelaksowania się i odnowy, przy jednoczesnym uzyskaniu wszystkich wymienianych korzyści. Nasza oferta jest kierowana do osób w każdym wieku i o różnych oczekiwaniach. Endermologia oprócz modelowania sylwetki, pozwala również eliminować napięcia i bóle mięśni, zatem jest polecana między innymi sportowcom i osobom aktywnym fizycznie, dla poprawy samopoczucia i przyspieszenia regeneracji potreningowej.

Zabiegi dla poprawy sylwetki

Zapytaj o wolny termin

Odważ się i sięgnij po upragnione piękno! Wyślij wiadomość lub zadzwoń, aby ustalić dogodny termin naszego spotkania w Gabinecie Balance Time.