Zapraszamy ponownie do naszego salonu. Otwieramy 18.05.2020r. Prosimy o rezerwację telefoniczną. Nowe zasady obowiązujące w salonie w związku z zagrożeniem epidemicznym znajdziecie Państwo na naszej stronie lub na FB.

Mezoterapia mikroigłowa

Co to jest mezoterapia mikroigłowa?

Zabieg mezoterapii mikroigłowej jest niechirurgicznym zabiegiem rewitalizujący skórę, wykorzystując w tym samym czasie naturalne czynniki regeneracyjne naszego organizmu. Specjalistyczne techniki kosmetyczne wykorzystywane podczas zabiegu pozwalają na dostarczenie składników odżywczych w głąb skóry, zapewniając najwyższą efektywność. Mezoterapia mikroigłowa wykonywana jest przy pomocy jednorazowych, sterylnych kartridży, które wykonują tysiące mikrokanalików w skórze, co pozwala na szereg korzyści. Sterylne warunki oraz w pełni wykwalifikowana kadra kosmetologów zapewnia wysokie bezpieczeństwo zabiegu.

Skuteczny zabieg mezoterapii mikroigłowej i jego zalety

Kanaliki przez krótki czas są otwarte, umożliwiając wniknięcie wybranego preparatu. Nakłucia i ich głębokość dobierane są indywidualnie do rodzaju skóry, jej potrzeb i reakcji. Dzięki mezoterapii mikroigłowej wyzwalana są rekację skóry odpowiedzialne za procesy regeneracji.

Dla kogo przeznaczona jest mezoterapia mikroigłowa – Gliwice i okolice

Ten rodzaj zabiegu jest szczególnie polecany osobom, które potrzebują intensywnego odżywienia starzejącej się skóry lub takiej, która posiada przebarwienia czy blizny potrądzikowe. Świetnie sprawdza się także na obszarach ciała gdzie nasza skóra traci swoją naturalną jędrność. Mezoterapia mikroigłowa to świetne remedium, jak również profilaktyka. Nawet jednorazowo przynosi zauważalne efekty, dlatego można ją stosować w dowolnym przez siebie momencie i potrzebie.

Nasz gabinet kosmetologiczny, w mieście Gliwice, znajduje się w budynku tak zwanej „dawnej Poczty” niedaleko rynku i jednej z głównych ulic.