Manicure i pedicure

Piękne i zadbane paznokcie

 

Rodzaje wykonywanego manicure i pedicure

Wypielęgnowane dłonie to wizytówka każdego; zadbane stopy to powód do zadowolenia i fundament zdrowia w każdym kroku; piękne paznokcie dłoni i stóp to ozdoba podkreślająca osobowość.

Dzięki zabiegom manicure i pedicure dostępnych w Balance Time, możesz przywrócić swoim dłoniom i stopom powab i miękkość, a paznokcie ozdobić tak, jak podpowie Ci fantazja.

Nasi specjaliści nie mają sobie równych w kreowaniu wizerunku dłoni i stóp. Wykorzystują do tego specjalistyczne preparaty renomowanych marek polskich i zagranicznych, których produkty pielęgnacyjne bazują na naturalnych składnikach wspaniale odżywiających i regenerujących skórę dłoni i stóp oraz paznokcie.

 Manicure i pedicure w Balance Time – oddaj dłonie i stopy w dobre ręce.

Manicure hybrydowy to metoda stylizacji paznokci, w której wykorzystuje się specjalny preparat utwardzany pod lampą UV. Łączy w sobie zalety tradycyjnego lakieru, manicure żelowego lub akrylowego. Utrzymuje się ok. 2 tygodni. Polega na nałożeniu bazy, lakieru kolorowego i preparatu nawierzchniowego, a każda warstwa jest utrwalana pod lampą UV.

W Balance Time stosujemy lakiery marki Indigo , wyróżniające się wysoką trwałością i bogatą gama kolorystyczną.

Manicure Japoński p. Shine czyli ratunek dla zniszczonych, łamliwych, cienkich i rozdwajających się paznokci.

Metoda, która wzmacnia naturalne paznokcie, nadając im połysk różowej perły. Zabieg nadaje paznokciom blask, zasila je w składniki naturalne tj. witaminy A+E, keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z morza japońskiego. Głęboko odżywia płytkę paznokci oraz zamyka łuski tworząc naturalną barierę ochronną. Jest to metoda zalecana na paznokcie łamliwe, kruche i rozdwajające się.

Zabieg polega na energicznym wcieraniu specjalnej pasty w naturalną płytkę paznokcia. Następnie na przygotowaną w ten sposób powierzchnię nanosi się warstwę pudru, który zabezpiecza powierzchnię przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Zapobiega to wypłukiwaniu zawartych w paście składników odżywczych oraz nadaje paznokciom blask różowej perły. Efekt utrzymuje się ok. 2 tygodni.

Ze względu na wyjątkowo naturalny wygląd paznokci po zabiegu, Manicure Japoński swobodnie mogą stosować zarówno panie jak i panowie.

Zabieg trwa ok. 40 minut, należy go powtarzać co 2 tygodnie w celu uzupełnienia dobroczynnych składników.

Pedicure SPA – ratunek dla stóp z problemami skórnymi

Pedicure SPA to specjalny program pielęgnacyjno – terapeutyczny dopasowywany indywidualnie pod konkretne potrzeby stóp klienta. Dzięki odpowiednio dobranym preparatom, zabieg służy usuwaniu warstw nadmiernie rogowaciejącego naskórka, wspomaga leczenie pękających pięt lub grzybicy, przynosi ulgę stopom z suchą, łuszczącą się skórą, przywraca im gładkość, miękkość, dobre nawilżenie i koi stany zapalne.

W Balance Time polecamy ten zabieg każdemu, niezależnie od wieku. Przeprowadzamy go, używając bardzo skutecznych preparatów marki Footlogix – cieszących się niekwestionowanym uznaniem wśród kosmetologów i pedicurzystów z całego świata. Produkty Footogix to kosmeceutyki – nie tylko pielęgnują skórę stóp, ale również leczą jej problemy, będące konsekwencją np. grzybicy, cukrzycy, nadpotliwości czy suchości. Dzięki zastosowaniu w kosmeceutykach Footlogix innowacyjnej technologii Dermal Infusion, zawarte w nich aktywne składniki przenikają przez rogową warstwę naskórka głęboko w skórę. Ponieważ żaden z tych składników nie przenika do krwi, produkty Footlogix są całkowicie bezpieczne dla diabetyków.

Dzięki dostępności wielu linii pielęgnacji i terapii dla stóp dotkniętych różnymi problemami skórnymi, wspomaganej wiedzą i doświadczeniem naszych specjalistów, zapewniamy skuteczność działania precyzyjnie wycelowaną w konkretny problem podologiczny.

Pedicure SPA w Balance Time – właściwy krok ku zdrowiu stóp.

Zapytaj o wolny termin

Odważ się i sięgnij po upragnione piękno! Wyślij wiadomość lub zadzwoń, aby ustalić dogodny termin naszego spotkania w Gabinecie Balance Time.