Zapraszamy ponownie do naszego salonu. Otwieramy 18.05.2020r. Prosimy o rezerwację telefoniczną. Nowe zasady obowiązujące w salonie w związku z zagrożeniem epidemicznym znajdziecie Państwo na naszej stronie lub na FB.

Lifting rzęs z laminacją

Piękne i podkręcone rzęsy

Wielki atut urody – gęste, lśniące i podkręcone rzęsy. Każdy może je mieć – wystarczy skorzystać z nieinwazyjnego i bezbolesnego zabiegu, jakim jest lifting i laminacja rzęs w salonie Balance Time. Polecamy go szczególnie osobom, których rzęsy są proste, cienkie i rzadkie oraz wszystkim ceniącym wygodę i chcącym uwolnić się od stosowania zalotki.

W wyniku liftingu rzęsy zostają pięknie uniesione i wywinięte w górę. To efekt działania specjalistycznego preparatu nałożonego na rzęsy nawinięte uprzednio na niewielki silikonowy wałeczek. Laminacja rzęs, która jest kolejnym etapem zabiegu, polega na nałożeniu na włoski delikatnej, ale bogatej w naturalne składniki odżywki, która znakomicie wzmacnia rzęsy od zewnątrz i od środka oraz utrwala efekt podkręcenia uzyskany podczas liftingu rzęs.

Dzięki wyjątkowo skutecznym produktom znakomitej marki Noble Lashes, które stosujemy w trakcie zabiegu, rzęsy stają się prawdziwą ozdobą.

Piękniejszy wymiar spojrzenia

Zapytaj o wolny termin

Odważ się i sięgnij po upragnione piękno! Wyślij wiadomość lub zadzwoń, aby ustalić dogodny termin naszego spotkania w Gabinecie Balance Time.