Zapraszamy ponownie do naszego salonu. Otwieramy 18.05.2020r. Prosimy o rezerwację telefoniczną. Nowe zasady obowiązujące w salonie w związku z zagrożeniem epidemicznym znajdziecie Państwo na naszej stronie lub na FB.

Konsultacje dietetyczne

Zdrowie i szczupła sylwetka

Konsultacje dietetyczne w Balance Time to Twoja przepustka do wolności od diety pojmowanej jako lista zakazów i nakazów. Dzięki poradom naszych dietetyków dowiesz się, jak i co jeść, aby dogadzać swojemu podniebieniu, a jednocześnie cieszyć się ze wskazań wagi i z coraz większym uznaniem patrzeć na wysmuklającą się sylwetkę.

Dieta to sposób odżywiania się. Ma być przyjemnością dla zmysłów i skutecznym sposobem na utrzymanie masy ciała pod kontrolą, zachowania zdrowia i wigoru. W Balance Time rozumiemy to doskonale, dlatego w ofercie konsultacji dietetycznych gwarantujemy Ci przeprowadzenie profesjonalnej analizy masy i składu ciała oraz opracowanie indywidualnego programu żywieniowego.

Konsultacje dietetyczne w Balance Time – przepis na zdrowe i pełne smaku życie

Oferta konsultacji dietetycznych

Umożliwia określenie zawartości i proporcji tkanki mięśniowej i tłuszczowej w ciele.

Program żywieniowy opracowany pod indywidualne potrzeby dietetyczne Klienta i z uwzględnieniem prowadzonego przez niego trybu życia.

Zapytaj o wolny termin

Odważ się i sięgnij po upragnione piękno! Wyślij wiadomość lub zadzwoń, aby ustalić dogodny termin naszego spotkania w Gabinecie Balance Time.