Zapraszamy ponownie do naszego salonu. Otwieramy 18.05.2020r. Prosimy o rezerwację telefoniczną. Nowe zasady obowiązujące w salonie w związku z zagrożeniem epidemicznym znajdziecie Państwo na naszej stronie lub na FB.

Perfekcyjne brwi i rzęsy

Henna na brwi i/lub rzęsy to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą oprawę oczu uczynić bardziej wyraźną lub chcą zmienić jej naturalny kolor. To także znakomity sposób na uwolnienie się od konieczności codziennego malowania brwi i rzęs i ich demakijażu.

W Balance Time wykorzystujemy hennę uznanej marki Noble Lashes rekomendowanej przez wielu zadowolonych użytkowników. Ponieważ jest dostępna w różnych odcieniach, każdy Klient, niezależnie od naturalnego koloru oprawy oczu, może wybrać barwnik najbardziej odpowiedni dla siebie. Dzięki umiejętnej kontroli czasu barwienia przeprowadzanej przez naszych kosmetologów, brwi i rzęsy nabierają koloru zgodnego z wyborem dokonanym przed zabiegiem. Piękno nasyconej barwą oprawy oczu podkreślone zostaje dodatkowo perfekcyjnym wyregulowaniem kształtu brwi wykonanym przez nasze specjalistki.

 Zabieg nałożenia henny na brwi i rzęsy trwa krótko, jest całkowicie bezpieczny dla oczu, a jego rezultaty utrzymują się nawet do 6 tygodni.

W Balance Time wiemy, jak najlepiej podkreślić piękno Twoich oczu

Zapytaj o wolny termin

Odważ się i sięgnij po upragnione piękno! Wyślij wiadomość lub zadzwoń, aby ustalić dogodny termin naszego spotkania w Gabinecie Balance Time.