Zapraszamy ponownie do naszego salonu. Otwieramy 18.05.2020r. Prosimy o rezerwację telefoniczną. Nowe zasady obowiązujące w salonie w związku z zagrożeniem epidemicznym znajdziecie Państwo na naszej stronie lub na FB.

Nieskazitelnie gładkie ciało

Depilacja ciała jest obecnie standardem. Zbędne owłosienie usuwają zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Aksamitnie gładkie ciało to fundamentalny walor urody współczesnego człowieka i warunek dobrego samopoczucia podczas spotkań na gruncie towarzyskim czy zawodowym oraz spotkań z… samym sobą, np. podczas darowanych sobie chwil relaksu w domowym zaciszu.

 W Balance Time wykonujemy zabiegi depilacji wykorzystując do tego produkty zapewniające bezpieczeństwo dla skóry, a jednocześnie działające skutecznie i na długi czas. Dzięki specjalistycznym preparatom pielęgnującym ciało po zabiegu zmniejsza się ryzyko wrastania odrastających włosków w skórę.

Odsłaniamy powab Twojej skóry

Zapytaj o wolny termin

Odważ się i sięgnij po upragnione piękno! Wyślij wiadomość lub zadzwoń, aby ustalić dogodny termin naszego spotkania w Gabinecie Balance Time.