„Dlaczego Maria Galland pojawiła się w ofercie Balance Time?”. Słyszymy to pytanie na tyle często, że dziś wyjaśniamy, jak to się stało, że wreszcie możecie w Gliwicach korzystać z luksusowych kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała tej znakomitej, znanej na całym świecie międzynarodowej marki.

Wreszcie – ponieważ Balance Time jest pierwszym w Gliwicach salonem nowoczesnej kosmetologii, w którym można skorzystać z produktów kosmetycznych służących do pielęgnacji ciała lub twarzy, sygnowanych znakiem marki, która od początku swojego istnienia stawia na konieczność indywidualnego podejścia do potrzeb skóry.

Jak Maria Galland trafiła do Balance Time?

Maria Galland to obecnie międzynarodowy brand, ale pierwotnie była to francuska marka. Powstała nad Loarą, w zawsze modnym, eleganckim i ceniącym indywidualność Paryżu. Paryski urok od początku stanowił jedną z trzech fundamentalnych wartości tej kosmetycznej marki. Pozostałe dwa filary, na których Maria Galland, twórczyni brandu, oparła misję swojej firmy, to radość życia i osobowość. Ponieważ wszystkie trzy wartości tej francuskiej marki znakomicie wpisują się w filozofię działania Balance Time, niejako oczywistym jest, że kosmetyki sygnowane nazwiskiem Marii Galland musiały trafić do oferty naszego centrum nowoczesnej kosmetologii. Inaczej być nie mogło.

Sekret Francuzek w pielęgnacji ciała i twarzy

Mieszkanki krainy nad Loarą mają wyjątkowo komfortową sytuację, jeśli chodzi o dostęp do najlepszych, ekskluzywnych marek, gdyż to we Francji powstaje wiele luksusowych i zdobywających międzynarodową sławę kosmetyków. Produkty te – jak w przypadku Marii Galland – to technologiczne cuda, dzięki którym skarby natury wspomagające pielęgnację twarzy i ciała zostają zamknięte w słoiczkach, tubkach, atomizerach.
Dzięki zdecydowanemu, choć nastawionemu na dogadzanie podejściu do pielęgnacji twarzy i ciała, Francuzki są szykowne, zadbane i promienieją zadowoleniem. Lubią luksusowe kosmetyki zawsze precyzyjnie trafiające w konkretny problem skórny oraz cenią pielęgnację ciała i twarzy skupioną na rozpieszczaniu skóry – niezależnie od jej rodzaju. Te szalenie wymagające względem jakości kosmetyków kobiety sięgają po produkty, których skład może zapewnić im skuteczne odmłodzenie i poprawę jakości skóry, i które ponadto gwarantują komfort użytkowania.
Opisane podejście do pielęgnacji twarzy i ciała u Francuzek spodobało się w Balance Time tak bardzo, że wspomniana wyżej filozofia marki Marii Galland stała się wyjątkowo bliska kosmetologom z naszego centrum.

Kosmetyki i zabiegi, które rozpieszczają

Marka Maria Galland na tle innych wyróżnia się naturalnym składem oferowanych kosmetyków i możliwością indywidualnego podejścia do każdego problemu skórnego i z uwzględnieniem osobowości użytkownika. To cechy, na które Francuzki zwracają dużą uwagę. Mając to na uwadze, zabiegi w Balance Time dotyczące pielęgnacji twarzy, w trakcie których wykorzystuje się kosmetyki Marii Galland, ukierunkowane są na skuteczność, ale i na rozpieszczenie każdego naszego klienta. Chyba najlepszym tego przykładem są wyjątkowo przyjemne zabiegi kokonowe. Polegają na tym, że po oczyszczeniu i odtłuszczeniu skóry na jej powierzchnię nakładany jest produkt kosmetyczny bogaty w składniki upiększające i pielęgnujące w postaci esencji i skoncentrowanych masek kremowych. Całość pokrywana jest następnie delikatną jak mgiełka maską z pianki, która niczym kołderka pokrywa twarz.
Na efekty opisanego postępowania nie trzeba czekać długo – już po kilkudziesięciu minutach spod warstwy kokonu wyziera wyraźnie młodsza, wypoczęta i promieniejąca cera.

Co Maria Galland może uczynić dla Klienta Balance Time?

Ponieważ oferta produktowa Marii Galland jest nadzwyczaj szeroka, trzeba ogromnej wiedzy na temat znajdujących się w kosmetykach składników czynnych i możliwości ich zastosowania. Jednak dzięki umiejętnościom naszych kosmetologów, potencjał marki Maria Galland można wykorzystać – dosłownie – do ostatniej kropli każdego produktu lub każdej esencji.
Ponieważ skóra – zgodnie z filozofią Marii Galland – to mozaika potrzeb, u każdego naszego klienta pracę z kosmetykami tej marki rozpoczynamy od bardzo dokładnego zdefiniowania potrzeb skóry konkretnej osoby. Potrzeby te mogą być rozmaite – w odniesieniu do wyników badań różnych osób lub różnych obszarów ciała czy twarzy.
Esencji, które można zastosować na rozmaite problemy skórne, jest sporo. Dlatego każdy zabieg, w którym wykorzystane są produkty sygnowane nazwiskiem Marii Galland, może przynosić wiele różnych efektów. Jeśli zajrzycie do naszej oferty, znajdziecie w niej zabieg kokonowy o działaniu nawilżającym, ujędrniającym, odmładzającym czy rozświetlającym.
Marka Maria Galland to jednak nie tylko zabiegi kokonowe. To również procedury wspomagające likwidację konkretnych problemów skórnych, np. zabieg dermatologiczny oczyszczający czy zabieg wzmacniająco-łagodzący dedykowany osobom chcącym zlikwidować przebarwienia na skórze i rumień, rozszerzone naczynia krwionośne.

Dzięki kosmetycznym wynalazkom Marii Galland, każdy klient Balance Time ma szansę poczuć się wyjątkowo. Marka, która pojawiła się w połowie XX wieku, nawet współcześnie jest prawdziwym objawieniem kosmetologicznym. Kilkadziesiąt lat na rynku zobowiązuje – do zapewnienia odpowiedniej jakości kosmetyków oraz ciągłego uatrakcyjniania oferty. Dzięki temu słynny francuski szyk wyłania się nawet spod warstwy maseczki kokonowej. Możecie przekonać się o tym sami – poddając się niezwykle przyjemnym zabiegom z wykorzystaniem kosmetyków marki Maria Galland.