Focus RF+ TALUS to jedno z najskuteczniejszych urządzeń do liftingu twarzy (pielęgnacja i odmładzanie twarzy), czego potwierdzeniem może być wyróżnienie w prestiżowym plebiscycie Laur Kosmetologii. Klienci docenili je za spektakularne efekty, które zauważyli u siebie już po pierwszym zabiegu. Dzięki wszechstronnemu zastosowaniu tego urządzenia, mamy szansę ujędrnić skórę twarzy, wyrównać jej koloryt, zniwelować zmarszczki oraz zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej w poszczególnych partiach naszego ciała.

Specjaliści odpowiedzialni za powstanie urządzenia Focus RF+, od dłuższego czasu pracowali nad tym, aby zapewnić klientom jeszcze lepsze rezultaty przy zachowaniu wysokich standardów bezpieczeństwa. Efektem ich pracy jest innowacyjny sprzęt Focus RF+ TALUS, który okazał się prawdziwą rewolucją w zakresie pielęgnacji, modelowania twarzy i całego ciała.

Czym charakteryzuje się nowy Focus RF+ TALUS?

Nowa, ulepszona wersja urządzenia Focus RF+ wykorzystuje działanie bipolarnej fali radiowej z jeszcze większą (sięgającą 7 MHz) mocą. Wyposażono je także w czwartą głowicę, umożliwiającą ujście fali ultradźwiękowej oraz czerwonego światła LED. Ultradźwięki to drgania mechaniczne, których częstotliwość jest większa niż 20 kHz. Doskonale radzą sobie z bólem, stanem zapalnym, napięciem mięśniowym oraz ranami. Dodatkowo, transportują substancje odżywcze w głąb tkanek, wspomagając tym samym działanie kosmetyków. Czerwone światło LED jest natomiast odpowiedzialne za stymulację produkcji kolagenu, opóźnianie starzenia i aktywną regenerację skóry.

Dlaczego warto poddać się działaniu tego urządzenia?

FOCUS RF+ TALUS to doskonała alternatywa dla osób, które nie chcą głęboko ingerować w swój organizm i szukają nieinwazyjnej metody na poprawę wyglądu swojej twarzy oraz ciała. Urządzenie zapewnia doskonałe efekty, nie powodując bólu i podrażnień. W odróżnieniu od pozostałych metod, może być stosowane o każdej porze roku.

Odmładzanie, pielęgnacja twarzy i ciała – jakich efektów mogę się spodziewać?

Pierwsze efekty można dostrzec już po pierwszym zabiegu. W zależności od naszych potrzeb, zauważyć możemy wówczas podniesienie owalu twarzy i podbródka, ujędrnienie skóry, redukcję zmarszczek oraz przebarwień, a także wyraźne wygładzenie skóry w okolicy oczu. Jeśli chodzi o ciało, zredukowany zostaje cellulit, tkanka tłuszczowa oraz nadmiar skóry w obrębie brzucha, ud i ramion. Urządzenie pozwala także wysmuklić talię, unieść pośladki oraz wygładzić dłonie.

Różne głowice nowego urządzenia FOCUS RF+ TALUS pozwalają na poprawę wyglądu różnych części ciała. To, w jaki sposób wykorzystasz jego działanie, zależy tylko od Ciebie!