Zapraszamy ponownie do naszego salonu. Otwieramy 18.05.2020r. Prosimy o rezerwację telefoniczną. Nowe zasady obowiązujące w salonie w związku z zagrożeniem epidemicznym znajdziecie Państwo na naszej stronie lub na FB.

O nas

Poznaj nas!

O Gabinecie

Kim jesteśmy?

Balance Time to zespół dyplomowanych specjalistów związanych z dziedziną kosmetologii estetycznej, mających duże doświadczenie w dobieraniu i przeprowadzaniu zabiegów  ukierunkowanych na modelowanie sylwetki, redukcję niedoskonałości skóry i ciała (m.in. cellulit, blizny, rozstępy) oraz zabiegów służących pielęgnacji, rewitalizacji i odmładzaniu skóry ciała i twarzy.

Każdym naszym Klientem zajmują się kosmetolodzy, którzy swoją wiedzę zdobywali w najlepszych placówkach edukacyjnych i którą wciąż pogłębiają oraz aktualizują.

Potwierdzeniem najwyższych kwalifikacji członków zespołu Balance Time są liczne certyfikaty i wielu zadowolonych Klientów, którzy powracają na kolejne zabiegi.

Jak działamy?

Głęboko wierzymy, że piękno ciała łączy się z dobrym samopoczuciem, samoakceptacją i zdrowiem. Zgodnie z tą filozofią w Balance Time o każdego naszego Klienta dbamy kompleksowo, zawsze jednak w oparciu o indywidualne wymagania i potrzeby. Poznajemy je podczas konsultacji, która obejmuje wywiad z Klientem i analizę aktualnego wyglądu oraz stanu zdrowia. W oparciu o uzyskane informacje tworzymy precyzyjnie dopasowany do konkretnych potrzeb Klienta autorski program kosmetyczny – w kategorii „360° wokół Ciebie” lub „Anty – Aging”.

W każdym zabiegu optymalnie wykorzystujemy moc pielęgnacji opartej na naturalnych składnikach kosmetyków renomowanych marek i możliwości zaawansowanej technologii zapewnianej przez nowoczesne urządzenia. Realizacji indywidualnej ścieżki pielęgnacyjnej towarzyszy przyjemny relaks podczas pobytu w naszym centrum urody. Takie podejście gwarantuje efekty najlepsze z możliwych do osiągnięcia u danego Klienta.

Nasza oferta
Balance Time – tu bogactwo natury, moc technologii i czas pracują dla Ciebie

Oferujemy:

  • dające szybkie i długotrwałe efekty zabiegi na ciało i twarz, przeprowadzane z wykorzystaniem nowoczesnych, wielofunkcyjnych urządzeń i z zastosowaniem kosmetyków renomowanych marek i opartych na naturalnych składnikach (między innymi Endermologia LPG Alliance, Karboksyterapia Medika ,  Focus RF + Talus , DermaOXY - infuzja tlenowa , Meterapia Dermatude , GeneO);
  • skuteczne medyczne peelingi chemiczne (między innymi: Azelac Peel, Argi Peel, Mandelac Peel, SPA Peel Power Trio, Pyruvic Peel, Retises CT Modern Peel);
  • tradycyjne zabiegi z zakresu kosmetyki upiększającej (między innymi: lifting i laminacja rzęs, henna brwi, henna rzęs, depilacja);
  • niezwykle przyjemne masaże relaksacyjne i profilaktyczne;
  • efektowne manicure i pedicure (klasyczne, japońskie, hybrydowe).

Poza tym:

  • zapewniamy możliwość skorzystania z porad naszych specjalistów;
  • organizujemy eventy informacyjne i prezentacje dotyczące nowoczesnej kosmetologii estetycznej;
  • gwarantujemy świetne spędzenie czasu podczas każdego pobytu w Balance Time.

Poznaj pełne możliwości Balance Time

[trx_sc_events type="default" past="" cat="0" orderby="post_date" order="desc" slider="" title_style="default" title_tag="h2" title_align="center" count="2" columns="1" title="Aktualności i wydarzenia" subtitle="Spotkania i konsultacje"]