Kosmetyki Sesderma

Słuchając Twojej skóry

Sesderma

Sesderma to obecna od 1989 r. na światowym rynku znakomita hiszpańska marka założona przez dra Gabriela Serrano – to jeden z największych autorytetów w dziedzinie dermatologii.

Marka jest światowym pionierem wprowadzania nanotechnologii do kosmetyki. Wykorzystuje odkrycia światowej dermatologii i genokosmetyki oraz potencjał tkwiący w naturalnych składnikach i najnowocześniejszych zdobyczach technologii. Dzięki temu stała się liderem innowacji oraz wyznaczania trendów i kreowania kanonów w pielęgnacji skóry zdrowej i problematycznej.

Kosmetyki Sesdermy łamią schematy pielęgnacji, przekraczają dotychczas zamknięte granice dostępności tkanek dla preparatów pielęgnacyjnych i terapeutycznych. Działają precyzyjnie – na poziomie komórkowym – i trafiają w cel, jakim jest problem skórny lub zaspokojenie konkretnej potrzeby skóry.

Ponieważ produkty tej ekskluzywnej marki działają zgodnie z filozofią dermatologii całościowej, idealnie wpisują się w program działania Balance Time oparty na kompleksowej pielęgnacji skóry i działaniach kosmetycznych przywracających piękno i równowagę dzięki synergii natury i technologii