Zapraszamy ponownie do naszego salonu. Otwieramy 18.05.2020r. Prosimy o rezerwację telefoniczną. Nowe zasady obowiązujące w salonie w związku z zagrożeniem epidemicznym znajdziecie Państwo na naszej stronie lub na FB.

Kosmetyki Sesderma

Słuchając Twojej skóry

Sesderma

Sesderma to obecna od 1989 r. na światowym rynku znakomita hiszpańska marka założona przez dra Gabriela Serrano – to jeden z największych autorytetów w dziedzinie dermatologii.

Marka jest światowym pionierem wprowadzania nanotechnologii do kosmetyki. Wykorzystuje odkrycia światowej dermatologii i genokosmetyki oraz potencjał tkwiący w naturalnych składnikach i najnowocześniejszych zdobyczach technologii. Dzięki temu stała się liderem innowacji oraz wyznaczania trendów i kreowania kanonów w pielęgnacji skóry zdrowej i problematycznej.

Kosmetyki Sesdermy łamią schematy pielęgnacji, przekraczają dotychczas zamknięte granice dostępności tkanek dla preparatów pielęgnacyjnych i terapeutycznych. Działają precyzyjnie – na poziomie komórkowym – i trafiają w cel, jakim jest problem skórny lub zaspokojenie konkretnej potrzeby skóry.

Ponieważ produkty tej ekskluzywnej marki działają zgodnie z filozofią dermatologii całościowej, idealnie wpisują się w program działania Balance Time oparty na kompleksowej pielęgnacji skóry i działaniach kosmetycznych przywracających piękno i równowagę dzięki synergii natury i technologii