Zapraszamy ponownie do naszego salonu. Otwieramy 18.05.2020r. Prosimy o rezerwację telefoniczną. Nowe zasady obowiązujące w salonie w związku z zagrożeniem epidemicznym znajdziecie Państwo na naszej stronie lub na FB.

Kosmetyki Maria Galland

“Oui, c’est moi!” - TAK, TO JA!

Maria Galland Paris

Normalna skóra nie istnieje… to krajobraz, mozaika potrzeb… Każda skóra jest unikalna” – to słowa Marii Galland, założycielki jednej z najznamienitszych, luksusowych francuskich marek kosmetycznych sygnowanej jej własnym nazwiskiem.

Maria Galland Paris jako marka powstała w II połowie XX wieku, hołdując nowatorskiej wówczas idei holizmu i podkreślania osobowości swoich Klientów. Obecnie jest jedną z najbardziej znanych światowych marek kosmetycznych. Słynie ze znakomitych, ekskluzywnych kosmetyków stosowanych w najlepszych salonach urody i instytutach SPA. Filozofia marki opartej na harmonii wewnętrznego i zewnętrznego piękna idealnie wpisuje się w kierunek działania Balance Time.

Kosmetyki sygnowane nazwiskiem Marii Galland to innowacyjne produkty znakomicie łączące w sobie moc naturalnych składników i potencjał nowoczesnych technologii, za którymi stoją dwie wielkie gwarancje marki: Gwarancja Piękna i Gwarancja Skuteczności. Opracowane procedury zabiegów tej marki bazują na specjalistycznych metodach manualnych, które są idealnym dopełnieniem nowoczesnych rozwiązań w kosmetologii.

Dzięki połączeniu gwarancji i jakości produktów Marii Galland z autorskimi programami Balance Time 360º wokół Ciebie oraz Anty-Aging, zapewniamy każdemu naszemu Klientowi indywidualnie dopasowaną, skuteczną pielęgnację i relaks, służące harmonii i kompleksowemu zaspokojeniu potrzeb ciała i ducha.