Zapraszamy ponownie do naszego salonu. Otwieramy 18.05.2020r. Prosimy o rezerwację telefoniczną. Nowe zasady obowiązujące w salonie w związku z zagrożeniem epidemicznym znajdziecie Państwo na naszej stronie lub na FB.

KOBIDO japoński masaż twarzy

Masaż Kobido

Kobido to bardzo zaawansowana i niepowtarzalna forma masażu twarzy. Mówi się, że to rewelacyjny lifting twarzy przez dotyk. W dosłownym tłumaczeniu oznacza „Starożytną drogę do piękna”. Kobido to rytuał składający się z określonych etapów i ściśle podlegający określonym regułom. Masaż charakteryzuje głównie rytmiczność symetryczność i szybkość pracy rąk i palców. Składa się z kilku wyraźnie zaznaczonych etapów – od mobilizacji po relaksację, poprzez stymulację, lifting czy drenaż.

Kobido - japoński masaż twarzy

Korzyści

Kobido intensywnie uaktywnia trofikę mięśni, pobudza ukrwienie, dyscyplinuje a tym samym zwiększa przepływ Qi (energii) co w rezultacie prowadzi do naturalnego bezinwazyjnego liftingu. Wykazuje nie tylko działanie miejscowe ,ale również ogólnoustrojowe: walczy ze stresem, relaksuje i odpręża, reguluje bilans energetyczny organizmu, zmniejsza niekorzystny efekt zaciskania szczęki, łagodzi bóle głowy i bóle migrenowe.

Masaż Kobido

Efekty

Masaż Kobido uznawany jest przede wszystkim jako niechirurgiczny lifting twarzy, można w ten naturalny sposób: zniwelować napięcie mięśniowe, zmniejszyć głębokość zmarszczek mimicznych, zapobiec bądź zmniejszyć defekty starzenia się skóry, odzyskać młodą skórę i promienny wygląd, stymulować metabolizm komórkowy, usunąć toksyny, zanieczyszczenia i zbędne elementy wymiany komórkowej, pobudzić, dotlenić skórę, stymulować produkcję niezbędnych dla skóry składników – kolagen i elastyna itp.

Masaż Kobido

Przeciwwskazania

  • gorączka, złe samopoczucie
  • stany zapalne skóry (alergie, wirusy itp.)
  • świeże rany, przerwanie ciągłości naskórka
  • wysokie ciśnienie tętnicze
  •  ekstrakcja zęba, stany zapalne uzębienia
  •  trądzik różowaty w okresie rzutu
  • chemioterapia
  •  zabieg medycyny estetycznej (botoks, wypełnienia – do miesiąca czasu)

Seria zabiegów: 4-6, w odstępach 10-14 dni

Cena